Léčebné konopí pro pacienty

Konopí Motagon

Produkty

Motagon nabízí řadu produktů z konopí pro léčebné použití, včetně květů konopí EU-GMP, širokospektrálních olejů (extraktů) a pokročilých forem produktů, vyrobených v EU i z mezinárodních zdrojů.

O konopí

pro léčebné použití

Léčebné vlastnosti konopí byly známy již v historii a využívaly se v tradiční medicíně. Nedávný výzkum začíná objasňovat základní mechanismus konopí a posilovat důkazy o jeho mnoha prospěšných účincích. To mu umožňuje znovu pomalu získávat své místo v současných léčebných přístupech.

Motagon Medical Cannabis
Motagon Medical Cannabis

Přístupnost

Na mapě níže najdete lékaře s licencí k předepisování konopí pro léčebné použití, kteří splnili všechny požadované zákonné podmínky a souhlasili se zveřejněním svých údajů. (modré ikony)

K dispozici je také seznam lékáren, které jsou oprávněny distribuovat přípravky obsahující konopí pro léčebné účely. (růžové ikony)

Třetím segmentem jsou lékárny, kde je možné výrobky Motagon sehnat ihned (všechny lékárny mohou vydávat výrobky Motagon, ale některé je nemají ihned na skladě a je nutná doba až několika dnů, než výrobek dorazí). (zelené ikony)

Zavřít
Navigovat
Možnosti skrýt možnosti
Print Resetovat
Získávání směru...
Zavřít
Find Nearby Uložit umístění značky Navigovat

POZNÁMKA:

Seznam nemusí odrážet aktuální nebo nejnovější stav. Mohou existovat lékaři s licencí k předepisování konopí pro léčebné použití, kteří nedali souhlas k tomu, aby jejich údaje byly zveřejněny. Nová legislativa také umožňuje vydávat přípravky s obsahem konopí pro léčebné použití všem lékárnám (nejen zde uvedeným, které mají uzavřenou smlouvu se smluvním distributorem SÚKL). Závěrem je třeba říci, že společnost Motagon neustále aktivně pracuje na rozšiřování dostupnosti produktů Motagon a seznam lékáren, kde jsou produkty Motagon k dispozici, se neustále rozšiřuje. Aktuální a nejnovější dostupnost si prosím ověřte sami kontaktováním lékárny nebo příslušného lékaře.

Informace jsou čerpány z oficiálních databází SAKL (Státní agentura pro konopí pro léčebné použití) a SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv). Odkaz: https://www.sakl.cz/pacienti/mapa

UŽITEČNÉ ZDROJE

Informace pro pacienty

MC pro pacienty organizace

Blog