Nabídka léčebného konopí

O našich

PRODUKTECH z konopí pro léčebné použití

Motagon získává účinné farmaceutické produkty na bázi konopí pro léčebné použití z celého světa, včetně Austrálie/Nového Zélandu, Německa, Španělska/Portugalska, Kanady a dalších zemí. Naše smluvní výroba a vlastní kapacity EU-GMP zpracování umožňují zakázkovou nabídku produktů pro naše trhy a B2B klienty.

Prověřování zdrojů společnosti Motagon je podporováno Salient IQ®, pokročilou technologií založenou na umělé inteligenci, která analyzuje miliony vstupů z veřejně dostupných internetových zdrojů pomocí metadat, jako jsou kanabinoidní a terpenové profily.

Portfolio Motagon pokrývá optimální produktové řady pro nejrozšířenější indikace.

Motagon Cannabis products

Konopí pro léčebné použití Motagon

KVĚTY

Naše jedinečné portfolio květů konopí pro léčebné použití se skládá z pečlivě vybraných produktů od špičkových výrobců, jak místních, tak světových.

Všechny květy konopí pro léčebné použití jsou přísně kontrolovány, produkovány podle požadavků EU-GMP a prověřeny tak, aby co nejlépe vyhovovaly specifickým požadavkům trhu a aby měly co nejlepší účinek proti konkrétním nemocem a indikacím.

Květy konopí pro léčebné použití Motagon jsou k dispozici jako značkové hotové výrobky v různých velikostech balení, od 5 g do 100 g, a také jako bulk balení pro lékárny.

Motagon Medical Cannabis

Konopí pro léčebné použití Motagon

VÝTAŽKY

Portfolio výtažků z lékařského konopí společnosti Motagon se skládá ze špičkových výtažků v celém spektru vyrobených pouze z nejkvalitnějších zdrojových materiálů a vyrobených podle přísných požadavků EU-GMP.

Naše řada výtažků z Konopí pro léčebné použití zahrnuje produkty s dominantním THC, vyváženým a dominantním CBD v různých koncentracích, které jsou upraveny tak, aby co nejlépe vyhovovaly různým profilům pacientů, od těch, kteří teprve začínají s léčbou, až po pacienty s náročnějšími stavy.

Výtažky z Motagon konopí pro léčebné použití jsou dostupné jako značkové hotové produkty v různě velkých lahvích, včetně nejrozšířenějších 10ml a 30ml lahví. Také jsou dostupné hromadné výtažky pro B2B partnery.

 

Motagon Medical Cannabis

Zdokonalené

produktové formy

Společnost Motagon se zavázala přinášet na naše trhy a ke klientům pouze ty nejpokročilejší, nejmodernější produkty a inovace konopí pro léčebné použití .

Spojili jsme se s předními místními a světovými výrobci zaměřenými na kvalitu, abychom pracovali na inovacích v dodávkách léčebného konopí a formách produktů.

V současné době máme v nabídce

R&D / inovační projekt

Motagon Cannabis Capsulae 25-25