Motagon na konferenci Cannabis Summit – Praha, 27. května

Kvě 9, 2023

Rádi bychom oznámili, že společnost Motagon se zúčastní nadcházejícího summitu konopí, který se bude konat 27. května 2023 v Praze. Tento event spojí odborníky, lídry průmyslu a nadšence, aby diskutovali o nejnovějších trendech a vývojích v průmyslu konopí.

Jsme nadšeni, že se budeme moci zúčastnit řady přednášek a diskusí o panelech s významnými řečníky a odborníky z oblasti výzev, obchodu, regulací, technologií a inovací v oblasti konopí. Rádi bychom zdůraznili panel o lékařském konopí, na kterém bude jako řečník vystupovat náš business development manager Filip Petrović. Panel se bude zabývat lékařským využitím konopí, novými terapiemi a výzkumy, stejně jako inovativními přístupy v této oblasti.

Filipovy rozsáhlé znalosti a zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu z něj dělají cenný přínos pro náš tým i pro celé odvětví. Jsme hrdi, že ho zastupuje společnost Motagon a že může sdílet své pohledy a názory na lékařské konopí, léčbu a výzkum s širší komunitou konopí.

Těšíme se také na úvodní řeč Jindřicha Vobořila, národního koordinátora drog a místopředsedy vládního rady pro koordinaci politiky proti závislosti, a na panel o technologiích, inovacích a pokrocích v oblasti konopí.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o konferenci a jejím programu, naleznete více informací na odkaze https://cannabissummit.cz/conference-schedule. Rovněž vás zveme, abyste nás navštívili na našem stánku během konference, abychom diskutovali o nejnovějších trendech v průmyslu konopí a o tom, jak vám naše společnost může pomoci v této vzrušující a rychle se rozvíjející oblasti.

Celkově věříme, že Summit konopí bude vynikající platformou pro náš kontakt s dalšími profesionály v odvětví, abychom se mohli učit z jejich zkušeností a sdílet své vlastní. Těšíme se na produktivní a poutavou akci a doufáme, že se tam všichni uvidíme.

Author